O Fundacji

Fundacja Chaphur jest organizacją niepolityczną o charakterze non-profit, której celem jest upowszechnianie oraz ochrona starożytnej tradycji Bon oraz tybetańskiego dziedzictwa kulturowego. Nangzhig w regionie Ngawa Amdo, jako główny i największy klasztor bonowski w Tybecie, gromadzi setki mnichów z całego kraju, którzy pokonują nieraz wiele kilometrów trudnej i wyczerpującej podróży, aby studiować święte nauki Bon. Fundacja Chaphur zaprasza wszystkie chętne osoby do współpracy.

Dzięki pomocy finansowej możecie Państwo dołączyć do szlachetnego celu tworzenia odpowiednich warunków dla wielu wyjątkowych mnichów studiujących i mieszkających w największym bonowskim klasztorze w Tybecie oraz wesprzeć ich w dążeniu do poznawania i zachowania bezcennych nauk Jungdrung Bon.
Ta starożytna tradycja Tybetu oferuje ścieżkę pozytywnych zmian w życiu, dzięki której możliwe jest odnalezienie wewnętrznego spokoju, ukojenia i współczucia w realiach współczesnego świata.
Dodatkowym celem jest stworzenie platformy komunikacji pomiędzy klasztorem a społeczeństwem Zachodu, tak aby prezentować tutaj wyjątkową i autentyczną wiedzę oraz przybliżać wielowiekową tradycję, w której zawarte są głębokie nauki spoczywania w otwartej świadomości oraz bezpośrednie doświadczenie naszej prawdziwej natury.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit pretium urna quis tortor consectetur et pretium elit

SiteLock